Do sokolovny přišel Mikuláš ...

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Setkání, Vydáno dne: 09. 12. 2017

... a také čert a anděl. Přišli se společně s rodiči a přáteli podívat na veřejnou cvičební hodinu, kterou ve čtvrtek 7. prosince 2017 uspořádala Tělocvičná jednota Sokol Vlašim.171207mikulas_a

Po úvodním přivítání účastníků starostou Sokola Kučerou se představily nejmenší děti, které svým cvičením na lavičkách, žíněnkách i závoděním vykouzlily úsměv na tvářích všech diváků i cvičitelů a trenérů. 171207mikulas_c Mladší žákyně předvedly malou ochutnávku ze sletových cvičení skladbou V peřině. Po nich přišla na chvíli ke slovu sportovní část. Jako první se představily naše nejmladší gymnastky, potom někteří z letošních nováčků z minibasketbalu ukázali, jak to umí s oranžovým míčem a žáci z baseballu a softbalu předvedli, že nadhazování spodem i vrchem už téměř úplně ovládli. Ochutnávku sportu pak uzavřely starší gymnastky. 171207mikulas_d Krásu pohybu ve svém vystoupení nabídly také ženy ve skladbě Siluety.
Mikuláš s andělem a čertem všechno pečlivě sledovali a dětem i jejich cvičitelkám po cvičení rozdali dárky. 171207mikulas_f