Čarodějnice šťastně doletěly!

Autor: jk <Jitka.Konasova@seznam.cz>, Téma: Pozvánky, Vydáno dne: 28. 05. 2015

Pálení čarodějnic, které pořádala Tělocvičná jednota Sokol Vlašim, počasí zpočátku příliš nepřálo. Všechny čarodějnice a čarodějové se však spojili a společnými silami zahnali déšť zpátky do mraků. 150430carodky_a

Zahajovací průvod, který vedl starosta sokola Mgr. Tomáš Kučera s čarodějnicí v ruce, došel až k vysoké hranici, kde byla čarodějnice na počest vítání jara slavnostně upálena. Následovala historicky 1. čarodějnická štafeta, které se zúčastnilo 90 čarodějnic a čarodějů, všech věkových kategorií - nejmladší čarodějnici, která na koštěti proletěla celou štafetou, byly pouhé dva roky.

Nezapomenutelným bodem večera se stal také prvotřídní zásah hasičské jednotky. Z boje hasičů proti ohni byly nadšené nejen děti, ale i ostatní účastníci sokolské akce, kterých přišlo více než 350. Děti si užily také skákací hrad, všichni návštěvníci uvítali zajištěné občerstvení i hudební doprovod.

Tímto děkujeme členům TJ Sokola Vlašim, hasičům, městu Vlašim i ostatním, kteří se podíleli na zorganizování tohoto čarodějnického sletu ? a začínáme se těšit na příští rok. 150430carodky_c