Rozloučení se sezonou

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 12. 11. 2010

13.11.2009 od 10ti hodin u sokolovny Poslední utkání mužů ani kadetů na hřištích soupeřů se příliš nevyvedla, přidáme si tedy ještě jednu pohodovou akci s účastí veřejnosti, bývalých, současných členů a rodičů. Listopad se chystá předvést ještě jeden nejteplejší den, jen je třeba se vybavit pro případ dešťové přeháňky. 8. Podblanického turnaje kolemjdoucích se zřejmě opět zvrhne především na zábavnou šou plnou lehce pozměněného softbalu, zcela vážných soutěží žen, mužů, kadetek a kadetů zakončenou ohněm na chatě u Vlašimi.

091031epole

Podle počtu účastníků dojde na jedno až tři utkání, uklidit hřiště a zavzpomínat na utkání u ohně a dobrého jídla a pití.
091031jmirasisa
    Sobotní program už nabral jasné obrysy:
  1. 09,30 - příprava hřiště
  2. 10,00 - utkání smíšených týmů mladých a rodičů+příbuzných+přátel+kolemjdoucích, dospělí hráči koučují a doplňují týmy
  3. 11,00 - soutěžní vložka mezi směnami - nejrychlejší přihrávka
  4. 13,00 - soutěž o nejdelší odpal
  5. 14,00 - odstranění trávy z vnitřního pole, úklid hřiště a sundání pálkařské klece (sebou pracovní rukavice, motyky, hrábě, staré tašky na odpadky)
  6. 16,00 - posezení na Bédově chatce za vlašimským hřbitovem
Těšíme se na účast rodičů našich nových kadetů a kadetek.
091031imullerovi