Kde všude letos můžete vidět vlašimský softbal

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 17. 04. 2009

Termíny vlašimských utkání už mají definitivní platnost. Bystrý internetový surfař již jistě najel prknem na stránku událostí, kde nalezl všechny plánované akce vlašimských týmů, případně na kalendář vpravo na hlavní stránce. Kromě toho lze vlašimské hráče potkat ještě i v kadetském týmu Spectrum A a v mužském týmu CD Praha. Naše ženy si letos dávají pauzu, a tak nezopakují loňské hostování za sedlčanskou pegasí softbalovou stáj.

080701 - Dvojka

Stránky událostí i výsledků jsou již hotové a nabízí seznamy utkání historických i budoucích. Pro zvědavé jsou u mnoha utkání k dispozici i detaily týkající se sestavy v daném utkání. Pokud se tedy v daném utkání našla ochotná ruka zapisovatele či zapisovatelky, dozvíte se i provinilce vítězství či proher. Kromě domácích utkání na hřišti u vlašimské sokolovny se chystají naše týmy do Prahy a dalších středočeských a jihočeských měst. Muže zaveze jihočeský přebor do Českých Budějovic a také do nedalekých Ledenic. Žákovský tým bude bojovat mimo jiné i v nově extraligové Příbrami.
040627 - sestava
Dva naši hráči hájí ještě barvy dvou pražských týmů. Marek Müller se ukáže v extralize kadetů, jejíž turnaje dorazí i do Chomutova a Havlíčkova Brodu. Tomáš Kučera i letos posílí tým CD Praha v čistě pražské 1.třídě mužů.