Sokolovna jako nové softbalové zázemí

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 28. 01. 2009

Po letech našich investic do nájmu vlašimských tělocvičen konečně začínáme vytvářet zázemí v domovské organizaci. T.J. Sokol Vlašim svolil k tréninkům softbalových dovedností v sokolovně. Pomohl k tomu finanční příspěvek od MěÚ Vlašim, jehož část jsme využili na nákup ochranných sítí.

090125 - Sítě 2

Zímní příprava na sezonu 2009 konečně může začít v plném proudu. Po náročných jednání s vedením T.J. Sokol Vlašim jsme našli řešení, které vyhovuje oběma stranám - oddílu i vedení.

Situace se vyhrotila po loňské rekonstrukci oken na ZŠ Sídliště, která nám doposud poskytovala zimní útočiště. Prakticky jedinou z hlediska oken bezpečnou tělocvičnou se tak stal velký sál vlašimské sokolovny. Vedení T.J. Sokol přehodnotilo svoje stanovisko a po dlouhých jednáních stanovilo podmínky pro softbalové tréninky. Největší problém, kterým je křehké dřevěné obložení velkého sálu, jsme nakonec navrhli vyřešit sítěmi, které jsou v multifunkčních sportovních halách běžné.
090125 - Sítě

Hodně pomohla naše díky městu Vlašim dobrá finanční situace - s pomocí finančního daru jsme zakoupili ochranné sítě a po dvou rychle uspořádaných brigádách je vše hotovo.

Tréninky mládeže i dospělých se tak mohou, třebaže o něco později, konečně naplno rozjet.
090125 - Sítě 3