Novinky 07/01

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 15. 04. 2007

Po delší odmlce se opět roztáčí kola softbalu v Čechách. Projevilo se to i na našich stránkách, kde můžete najít rozpis zápasů vlašimských Čápů, aktualizovanou členskou základnu, termíny tréninků i galerii. Letos se bude muset začátek soutěže obejít bez dlouholeté opory Karla Blahouta, který stále ještě doléčuje koleno zraněné na začátku zimy. Uvidíme, jestli ho loňský objev sezony David Houlík dokáže plně zastoupit. Letos bojují naši hráči i na nesoftbalových kolbištích. Příští měsíc se hned tři maturanti budou pokoušet zdolat zkoušku dospělosti na svých školách.

V týdnu od 23.4. vyrážíme na vlašimské základní a střední školy s ukázkami softbalových akcí do hodin tělocviku. Využijte seznamu kontaktů, pokud má i vaše škola zájem o hodinu softbalu pod vedením vlašimských softbalistů.

Oslavy výročí se posouvají o týden dříve na sobotu 8.9. kvůli plánovanému soutěžnímu utkání.

Výročí 10 let od založení softbalového klubu ve Vlašimi už má i svoje tričko. Najdete ho v letošní galerii.

Z českého softbalu:
Tradiční turnaj Velikonoční pomlázka na pražském Tempu vyhrál loňský vítěz ligy Radotín před domácím Tempem, když Tempo o vítězství přišlo těsnou prohrou 4:5 s béčkem Chomutova.