Novinky 04/04

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 09. 04. 2004

Novinek je za poslední měsíc plný pytel. Tak se do toho pustíme.

Bohužel se nikdo od nás nedostal na PSS parlament, ale jak jsem vyrozumněl, poslední Matějovou akcí pro PSS bylo vytvoření rozpisu utkání. Pro nás to znamená, že opět víme s kým, kde a v kolik. Mrkněte na stránku s utkáními.

Valná hromada sokola dopadla dobře, tj. náš oddíl tam má svého člověka a rada se stala opět funkční.

Dresy je sice těžké z Matuny dostat, ale snad se to nakonec podaří. Místo dresu se podařilo koupit nové mety, tentokrát podle všech pravidel, tj. pevné s dvojitou první metou. čeká nás tedy brigádička při jejich zakomponování do hřiště.

Máme nové přírustky do týmu. Na tréninky nyní docházejí tři příslušnice toho krásnějšího pohlaví - Monika, Kristýna a Míša.