Novinky 01/01

Autor: tk <tkucera@sokolvlasim.cz>, Téma: Baseball/Softball, Vydáno dne: 22. 06. 2001

Po dvouměsíční odmlce opět několikero novinek telegraficky:
Výsledky odpovídají předpokladům - většina soupeřů z jarní části byla nad naše síly. Škoda jen, že se nepodařilo využít lépe dobré formy proti Medicině B. Úvodní dvě porážky od tradičního outsidera soutěže Báby Bobr jdou na vrub naší nerozehranosti a jejich nezvyklé formě. Budeme to muset napravit v ostatních utkáních.
Česká softballová asociace nám na naši žádost vyhověla a zapůjčila softballové vybavení na rozvoj mládeže ve Vlašimi. Ihned jsme ho využili k motivaci základních škol a nižšího gymnázia. Měl se zúčastnit Dne dětí ve Vlašimi (selhalo počasí), byl už na školním výletě, zúčastní se sportovních dnů 26. a 28.6.2001. Pokládáme základy budoucího družstva kadetů nebo mladších juniorů.